Sheffield and District Squash League    
Toggle Blocks .:: Home :: My Account ::.
Main Menu




Sheffield's Racket Sports Shop

Club Rackets

Warning! You must be logged in to view personal contact details

Click here to login or create an account.

Team Contact Details

Abbeydale 1Monday at 7:40pmMark Tasker
Abbeydale 2Tuesday at 7:40pmJon Wheat
Abbeydale 3Thursday at 7:30pmJim Shelston
Abbeydale 4Thursday at 7:30pmSimon Tibbert
Abbeydale RBMonday at 7:30pmBrian Thornton
Barnsley 2Monday at 7:30pmLee Greaves
Barnsley 3Sunday at 7:30pmMike Harrison
Barnsley 4Sunday at 7:30pmDave Greenwood
Barnsley VetsSunday at 5:30pmLee Greaves
Doncaster 1Monday at 7:40pmGed Martin
Doncaster 2Monday at 7:40pmGary Ward
Fulwood 1Monday at 7:30pmAndrew Mills
Fulwood 2Tuesday at 7:30pmSam Broughton
Fulwood 3Thursday at 7:30pmDavid Payne
Fulwood 4Tuesday at 7:30pmGary Smith
Fulwood 5Friday at 7:30pmJames Dexter
Fulwood LadiesThursday at 7:30pmKatie Mills
Fulwood RB 1Wednesday at 7:30pmChris Mills
Fulwood RB 2 at Steven Styan
Hallamshire 1Monday at 7:40pmAlex Cutts
Hallamshire 2Monday at 7:40pmDylan Martens
Hallamshire 3Sunday at 6.20pmAlex Glencross
Hallamshire 4Sunday at 6:20pmBrandon Petty
Hallamshire 5Sunday at 3:40pmJosh Park
Hallamshire 6Sunday at 3:40pmTansy Clarke
Hallamshire 7Sunday at 3:40pmDan Rae
Hallamshire Ladies 1Monday at 7:40pmHolly Moore
Hallamshire Ladies 2Thursday at 7:40pmJenny Buckingham
Hallamshire RB 1Friday at 7:00pmPete Widdowson
Hallamshire RB 2Thursday at 7:40pmJim Muirhead
Hallamshire RB 3Thursday at 7:40pmPat Allen
Hallamshire VetsSunday at 6:20pmBrandon Petty
Phoenix 1Thursday at 7:30pmRoss Bingham
Phoenix 2Wednesday at 7:30pmRichard Hobson
Phoenix RB at Ken Dyson
Phoenix VetsFriday at 7:30pmKen Dyson
Princes 1Monday at 7:30pmBrendan Hickerman
Princes 2Wednesday at 7:30pmJamie Meakin
Princes LadiesTuesday at 7:30pmJane Beresford
Princes RBTuesday at 7:30pmMatt Jones
Sheffield MedicsSunday at 3:00pmDarragh Walsh
Sheffield Medics LadiesSunday at 3:00pmKatie Edwards
Stocksbridge 1 at Mark Wingfield
Woodfield 1Monday at 7.20pmAlex Hodgetts
Woodfield 2Tuesday at 7:30pmAndrew Tressler
Woodfield 3Wednesday at 7:30pmChris Gregory
Woodfield 4Saturday at 12.00pmDave Bates
Woodfield 5Friday at 7.20pmRob Waller
Woodfield 6Thursday at 7.20pmSteve Chandar
Woodfield 7Wednesday at 7:30pmSean Asquith
Woodfield 8 at Matt Hudson
Woodfield Vets at Nij Precious
Printer Friendly

Printer Friendly




Built by Dark Peak Digital

The logos and trademarks used on this site are the property of their respective owners
The Sheffield and District Squash League is not responsible for comments posted by our users, as they are the property of the poster.

Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy